Teollisuusmaalimyynti

Etusivu/Palvelut/Teollisuusmaalimyynti
Teollisuusmaalimyynti 2017-12-20T13:33:34+00:00

Teollisuusmaalaus

Teollisuusmaalimyynti

Myymme ja sävytämme Teknoksen, Tikkurila Coatingsin ja Sherwin-Williamsin teollisuusmaaleja. Laaja varastovalikoimamme käsittää puu- ja metalliteollisuuden tarvitsemat pintakäsittelytuotteet kuten korroosionestomaalit, tuotemaalaustuotteet, lattiapinnoitteet, puuteollisuustuotteet ja ohenteet. Paikallinen palvelu sekä nopeat ja luotettavat toimitukset teollisille maalinkäyttäjille ovat toimintamme perusta.

Myyjiemme yhteystiedot löydät tämän sivun alaosasta sekä myös Kauppapaikkojen alta ja sivun yläkulmassa olevasta Henkilöhausta.

Vaasa –

Teollisuusmaalimyynti

Karjalainen Ari

Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa

(06) 326 6319
0400 500 889
ari.karjalainen@hartman.fi

Seinäjoki –

Teollisuusmaalimyynti

Ojaluoma Unto

Yritysmyyjä

(06) 418 3245
050 548 6474
unto.ojaluoma@hartman.fi

Pietarsaari –

Teollisuusmaalimyynti

Enlund Ralf

Yritysmyyjä

(06) 786 7257
050 543 6119
ralf.enlund@hartman.fi

Kokkola –

Teollisuusmaalimyynti

Enlund Ralf

Yritysmyyjä

(06) 786 7257
050 543 6119
ralf.enlund@hartman.fi

Tampere –

Teollisuusmaalimyynti

Mantila Jarno

Yritysmyyjä

(03) 447 5125
050 394 7362
jarno.mantila@hartman.fi

Suomela Jorma

Yritysmyyjä

(03) 447 5124
050 394 7361
jorma.suomela@hartman.fi

Linjajohto –

Teollisuusmaalimyynti

Forss Kaj

Myyntijohtaja

(06) 326 6382
+35850 394 7307
kaj.forss@hartman.fi