Tampere

Tampere 2017-07-03T14:35:26+00:00

Hartman – Tampere

Käynti- ja postiosoite: Hartman Rauta Oy, Uurastajankatu 3, 33710 Tampere

Puhelinvaihde: (03) 447 5111
Fax: (03) 447 5199

Aukioloajat: ma-pe 7-16

Näin löydät meille! Kartta

Tule käymään tai ota yhteyttä – palvelemme juuri Sinua!

Rakentaminen & Sisustaminen 

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Ahokas Tommi

Yritysmyyjä

(03) 447 5122
050 394 7378
tommi.ahokas@hartman.fi

Hyytiäinen Erkka

Yritysmyyjä

(03) 447 5126
050 309 2306
erkka.hyytiainen@hartman.fi

Jalaskoski Mika

Yritysmyyjä

(03) 447 5104
050 438 9304
mika.jalaskoski@hartman.fi

Keronen Janne

Aluemyyntipäällikkö

(03) 447 5102
050 552 2740
janne.keronen@hartman.fi

Ketola Jyrki

Yritysmyyjä

(03) 447 5142
050 409 8199
jyrki.ketola@hartman.fi

Liukkonen Lari

Yritysmyyjä

(03) 447 5109
050 356 4485
lari.liukkonen@hartman.fi

Räty Olli-Pekka

Yritysmyyjä

(03) 447 5131
050 582 3665
olli-pekka.raty@hartman.fi

Sumanen Risto

Yritysmyyjä

(03) 447 5107
050 438 9307
risto.sumanen@hartman.fi
Hartman Wood

Einola Timo

Yritysmyyjä, Puupohjaiset levyt ja LVL

(03) 447 5161
+35850 360 0230
timo.einola@hartman.fi

Räsänen Kimmo

Yritysmyyjä, Puutavara

(03) 447 5164
+35850 567 8462
kimmo.rasanen@hartman.fi

Saharinen Aila

Yritysmyyjä, melamiinkuosit ja laminaatit


+35840 558 8282
aila.saharinen@hartman.fi
Hartman Koti

Isohannu Matti

Projekti-insinööri

(03) 447 5150
050 3272 030
matti.isohannu@hartman.fi

Mäkitalo Mikko

Projektipäällikkö

(03) 447 5140
050 416 7818
mikko.makitalo@hartman.fi

Pohjasmäki Kai

Talomyyjä


0400 736 306
kai.pohjasmaki@hartman.fi

Potter Sari

Sisustusvärisuunnittelija

+358 50 405 9366

sari.potter@hartman.fi

Teollisuus 

ProPartner

Salminen Petri

Yritysmyyjä

(03) 447 5145
0400 588 280
petri.salminen@hartman.fi
Teräsmyynti

Koskela Tomi

Yritysmyyjä

(03) 447 5168
050 420 5011
tomi.koskela@hartman.fi

Maatsalo Tuula

Aluemyyntipäällikkö

(03) 447 5128
050 373 9234
tuula.maatsalo@hartman.fi
Teollisuusmaalimyynti

Mantila Jarno

Yritysmyyjä

(03) 447 5125
050 394 7362
jarno.mantila@hartman.fi

Suomela Jorma

Yritysmyyjä

(03) 447 5124
050 394 7361
jorma.suomela@hartman.fi
Siivous- ja hygieniatuotemyynti

Hartman Clean

Tilauskeskus

(06) 326 6307

clean@hartman.fi
Varasto

Ängeslevä Timo

Varastotyöntekijä



Ängeslevä Tuomo

Varastotyöntekijä



Helin Vesa

Varastotyöntekijä



Ilves Pasi

Varastotyöntekijä



Jäppinen Timo

Varastotyöntekijä



Kauppinen Olli

Ajojärjestelyt

(09) 3154 4130
050 575 6890
olli.kauppinen@hartman.fi

Lepistö Kari

Logistiikkapäällikkö

(03) 447 5110
050 394 7325
kari.lepisto@hartman.fi

Mäkinen Toni

Varastotyöntekijä



Parkkonen Reijo

Varastotyöntekijä



Pylkki Kari

Varastotyöntekijä



Tukitoiminnot

Hakala Sini-Marika

Toimistovastaava

(03) 447 5121
050 3947 379
sini-marika.hakala@hartman.fi