ProPartner – Industriförnödenheter

Framsida/Tjänster/ProPartner – Industriförnödenheter
ProPartner – Industriförnödenheter 2018-06-01T12:36:49+00:00
Industrial equipment check

ProPartner – Industriförnödenheter

ProPartner är ett på kostnadsbesparingar och effektivitet inriktat samarbetskoncept för företagskunder. Konceptet skräddarsys alltid för kunden för att uppnå bästa möjliga verksamhetsmodell. ProPartner erbjuder bl.a. följande tjänster: hyllservice hos kunden, HartStore-automatlösningar för produktdistribution och lagring samt nätbutik för företagskunder.

Produktutbud
Tack vare vårt täckande produkturval kan vi leverera produkter från flera olika produktgrupper på samma gång från vårt distributionslager i Vasa. Vi erbjuder produkter ur bl.a. följande produktgrupper:

  • Verktyg och tillbehör
  • Lyftanordningar
  • Stegar och ställningar
  • Stål och galler
  • Arbetsskyddsprodukter
  • Renhållningsprodukter
  • Svetsförnödenheter
  • Slipprodukter
  • Arbetsmaskiner
  • Slangar och kopplingar
  • Borrar och gängredskap
  • Lager
  • Lufttrycksprodukter
  • Färger, lim och tejp

Ta kontakt med våra försäljare, så skräddarsyr vi tillsammans för dig och ditt företag passande tjänster och verksamhetsätt. Kontaktuppgifterna hittar du nere på denna sina samt även under Handelsplatser och via Personsökningen uppe på sidan.

Vasa –

ProPartner

Maris Stefan

ProPartner service

(06) 326 6308
050 465 8897
stefan.maris@hartman.fi

Palmén Jonas

Företagsförsäljare

(06) 326 6329
050 349 9801
jonas.palmen@hartman.fi

Sippola Harri

Regionförsäljningschef

(06) 326 6365
050 357 0565
harri.sippola@hartman.fi

Tobias Utriainen

Företagsförsäljare

(06) 326 6356
050 352 6521
tobias.utriainen@hartman.fi

Seinäjoki –

ProPartner

Isoherranen Seppo

Företagsförsäljare

(06) 418 3281
050 328 8653
seppo.isoherranen@hartman.fi

Lehtinen Jorma

Regionförsäljningschef

(06) 418 3261
0400 567 625
jorma.lehtinen@hartman.fi

Mäkinen Susanna

Företagsförsäljare

(06) 418 3209
050 523 1419
susanna.makinen@hartman.fi

Uusi-Rasi Jani

Företagsförsäljare

(06) 4183 226
050 4619 388
jani.uusi-rasi@hartman.fi

Jakobstad –

ProPartner

Haavisto Kaj

Företagsförsäljare

(06) 786 7274
050 394 6549
kaj.haavisto@hartman.fi

Hagman Anton

Företagsförsäljare

(06) 7867 220
050 560 9204
anton.hagman@hartman.fi

Nordling Michael

Företagsförsäljare

(06) 786 7225
050 526 1685
michael.nordling@hartman.fi

Riihimäki Dennis

ProPartner service


050 594 1494
dennis.riihimaki@hartman.fi

Samanen Jonnie

Regionförsäljningschef

(06) 786 7276
050 394 6548
jonnie.samanen@hartman.fi

Karleby –

ProPartner

Gran Tomas

Företagsförsäljare

(06) 827 1236
050 394 7340
thomas.gran@hartman.fi

Marttila Mikko

Regionförsäljningschef

(06) 827 1208
050 394 6551
mikko.marttila@hartman.fi

Tammerfors –

ProPartner

Salminen Petri

Företagsförsäljare

(03) 447 5145
0400 588 280
petri.salminen@hartman.fi

Esbo –

ProPartner

Palmén Kai

Företagsförsäljare

(09) 315 44157
050 3256 559
kai.palmen@hartman.fi

Linjeledning –

ProPartner

Forss Kaj

Försäljningsdirektör

(06) 326 6382
+35850 394 7307
kaj.forss@hartman.fi
[/fusion_builder_column]