Försäljning av industrifärger

Framsida/Tjänster/Försäljning av industrifärger
Försäljning av industrifärger 2017-12-20T13:33:34+00:00

Teollisuusmaalaus

Försäljning av industrifärger

Vi säljer och blandar industrifärger från Teknos, Tikkurila coatings och Sherwin-Williams. Vårt breda lagersortiment omfattar ytbehandlingsprodukter såsom korriosionshindrande färger, produktmålningsfärger, golvfärger, träindustrifärger och lösningsmedel. Vår lokala betjäning samt snabba och pålitliga leveranser är kärnan i vår verksamhet.

Kontaktuppgifter till våra försäljare hittar du nere på denna sina samt även under Handelsplatser och via Personsökningen uppe på sidan.

Vasa –

Försäljning av industrifärger

Karjalainen Ari

Regionförsäljningschef, Österbotten

(06) 326 6319
0400 500 889
ari.karjalainen@hartman.fi

Seinäjoki –

Försäljning av industrifärger

Ojaluoma Unto

Företagsförsäljare

(06) 418 3245
050 548 6474
unto.ojaluoma@hartman.fi

Jakobstad –

Försäljning av industrifärger

Enlund Ralf

Företagsförsäljare

(06) 786 7257
050 543 6119
ralf.enlund@hartman.fi

Karleby –

Försäljning av industrifärger

Enlund Ralf

Företagsförsäljare

(06) 786 7257
050 543 6119
ralf.enlund@hartman.fi

Tammerfors –

Försäljning av industrifärger

Mantila Jarno

Företagsförsäljare

(03) 447 5125
050 394 7362
jarno.mantila@hartman.fi

Suomela Jorma

Företagsförsäljare

(03) 447 5124
050 394 7361
jorma.suomela@hartman.fi

Linjeledning –

Försäljning av industrifärger

Forss Kaj

Försäljningsdirektör

(06) 326 6382
+35850 394 7307
kaj.forss@hartman.fi