Hartman Hem

Framsida/Tjänster/Hartman Hem
Hartman Hem 2017-12-20T13:33:55+00:00

Hartman Hem-huspaket

Hartman Hem hjälper dig att förverkliga dina drömmars hus

I år väljer åter allt fler byggare Hartman Hem som sin husleverantör. Hartman Hems popularitet bottnar sig i lokalhet, gediget kunnande och bra planering. Ett Hartman Hem är mycket mer än en enbart ett huspaket – då du köper ett Hartman Hem får du ett helhetspaket omfattande allt från grund till inredning.

Hemkänsla

Hartman Hems husmodeller är planerade att uppfylla olika familjers behov. Våra planerare kan göra utrymmesändringar och vi kan även ge pris på dina egna ritningar. Vid behov erbjuder vi även individuell arkitektplanering. Våra inredningspaket öppnar nya inredningsvyer för hela hemmet. Viktigast för oss är att hemmet är trivsamt och funktionellt. Först när det i ett Hartman Hem bor en nöjd familj blir det ett Hem!

Läs mer på Hartman Hems egen hemsida

Seinäjoki – Hartman Hem Center, Teollisuustie 9

Hartman Hem

Hakala Hannu

Äldre planerare, Byggnadsarkitekt

(06) 418 3404
050 366 4877
hannu.hakala@hartman.fi

Korpela Hannu

Direktör

(06) 418 3231
050 465 8905
hannu.korpela@hartman.fi

Mannila Mikko

Projektchef

(06) 418 3223
050 590 5820
mikko.mannila@hartman.fi

Vasa – Liselund Gamla Vasa

Hartman Hem

Autio Juha

Projektchef

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi

Tammerfors – Lapintie 3 / Uurastajankatu 3

Hartman Hem

Isohannu Matti

Projektingenjör

(03) 447 5150
050 3272 030
matti.isohannu@hartman.fi

Mäkitalo Mikko

Projektchef

(03) 447 5140
050 416 7818
mikko.makitalo@hartman.fi

Potter Sari

Inredningsfärgplanerare

+358 50 405 9366

sari.potter@hartman.fi

Esbo – Juvamalmsvägen 15

Jakobstad – Bottenviksvägen 40

Hartman Hem

Autio Juha

Husförsäljare/Projektchef

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi

Karleby – Tjärhovsvägen 9

Hartman Hem

Autio Juha

Projektchef

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]