Vasa 2018-08-22T09:54:39+00:00

Vasa

Hartman – Vasa

Besöksadress: Liselundsvägen, 65380 Vasa
Postadress: Hartman Järn Ab, PB 53, 65101 Vasa

Telefon: (06) 326 6111
Fax: (06) 326 6399

Öppethållningstider: må-fr 7-17, lö 9-14
(Varumottagning 8-15)

Så här hittar du till oss! Karta

Titta in eller ta kontakt – vi betjänar just Dig!

 

Bygg & Inredning

Företagstjänst för proffs och återförsäljare inom byggbranschen

Haarala Juha-Pekka

Företagsförsäljare

(06) 326 6340
050 463 9162
juha-pekka.haarala@hartman.fi

Håkans Johan

Regionförsäljningschef

(06) 326 6358
050 324 3401
johan.hakans@hartman.fi

Kaivolahti Tapio

Företagsförsäljare

(06) 326 6320
050 3277 056
tapio.kaivolahti@hartman.fi

Nabb Jani

Företagsförsäljare

(06) 326 6326
050 590 1878
jani.nabb@hartman.fi

Norrgård Björn

Företagsförsäljare

(06) 326 6322
050 356 8506
bjorn.norrgard@hartman.fi
Konsumenttjänst

Bonn Fredrik

Färgförsäljare

(06) 326 6342
050 516 6744
fredrik.bonn@hartman.fi

Enroth Johnny

Försäljare

(06) 326 6399
050 308 3403
johnny.enroth@hartman.fi

Havina Kaisa

Butiksförman

(06) 326 6310
050 323 7548
kaisa.havina@hartman.fi

Korpi Johanna

Inredningsförsäljare

(06) 3266 375
050 470 1496
johanna.korpi@hartman.fi

Masar Ari

Försäljare

(06) 326 6355
050 465 3314
ari.masar@hartman.fi

Nyberg Anne

Försäljare

(06) 326 6327
050 394 7313
anne.fellman@hartman.fi

Rönn Henrik

Försäljare

(06) 3266 346
050 330 8748
henrik.ronn@hartman.fi

Suomela Kimmo

Försäljare


050 394 7329
kimmo.suomela@hartman.fi
Hartman Hem

Autio Juha

Projektchef

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi

Industri

ProPartner

Maris Stefan

ProPartner service

(06) 326 6308
050 465 8897
stefan.maris@hartman.fi

Palmén Jonas

Företagsförsäljare

(06) 326 6329
050 349 9801
jonas.palmen@hartman.fi

Sippola Harri

Regionförsäljningschef

(06) 326 6365
050 357 0565
harri.sippola@hartman.fi

Tobias Utriainen

Företagsförsäljare

(06) 326 6356
050 352 6521
tobias.utriainen@hartman.fi
Stålförsäljning

Kuivila Timo

Företagsförsäljare

(06) 3266 348
050 465 8898
timo.kuivila@hartman.fi

Laiho Tanja

Regionförsäljningschef

(06) 326 6315
050 372 2409
tanja.laiho@hartman.fi
Försäljning av industrifärger

Karjalainen Ari

Regionförsäljningschef, Österbotten

(06) 326 6319
0400 500 889
ari.karjalainen@hartman.fi
Försäljning av städ- och hygienprodukter

Karlström Johanna

Företagsförsäljare

(06) 326 6367
050 329 4127
johanna.karlstrom@hartman.fi

Rantala Pia

Företagsförsäljare

(06) 326 6307
050 394 7369
pia.rantala@hartman.fi
Lager

Åback Rickhard

Lagerarbetare



Bjon Robin

Lagerarbetare



Dahlback Arne

Lagerarbetare



Gädda Tage

Lagerarbetare



Heikkilä Rauno

Lagerarbetare



Kallio Jyrki

Lagerarbetare



Liljestrand Raimo

Lagerarbetare



Marros Nikolaos

Lagerarbetare



Öling Jimmy

Logistikchef

(06) 326 6305
050 394 7316
jimmy.oling@hartman.fi

Österberg Lars-Olav

Lagerarbetare



Puska Mika

Lagerarbetare



Rahnasto Asko

Lagerarbetare



Rinne Timo

Lagerarbetare



Savola Jari

Lagerarbetare



Smedman Fredrik

Lagerarbetare



Tervo Mikko

Lagerarbetare