Jakobstad

Jakobstad 2018-05-28T14:07:55+00:00

Jakobstad

Hartman – Jakobstad

Besöksadress: Bottenviksvägen 40, 68600 Jakobstad
Postadress: Hartman Järn Ab, PB 143, 68601 Jakobstad

Telefon: (06) 786 7111
Fax: (06) 786 7299

Öppethållningstider: må-fr 7-17, lö 9-14

Så här hittar du till oss! Karta

Titta in eller ta kontakt – vi betjänar just Dig!

 

 

Bygg & Inredning

Företagstjänst för proffs och återförsäljare inom byggbranschen

Engström Kim

Företagsförsäljare

(06) 786 7203
050 562 1793
kim.engstrom@hartman.fi

Hellman Guy

Regionsförsäljningschef

(06) 786 7209
050 545 8072
guy.hellman@hartman.fi

Skog Staffan

Företagsförsäljare

(06) 786 7247
050 394 6519
staffan.skog@hartman.fi
Konsumenttjänst

Ekman Jori

Butiksförman

(06) 786 7215
050 312 1202
jori.ekman@hartman.fi

Granroth Fredrik

Färgförsäljare

(06) 786 7249
050 544 3628
fredrik.granroth@hartman.fi

Joensuu Bjarne

Försäljare

(06) 7867 224
050 471 2561
bjarne.joensuu@hartman.fi

Laaksonen Matias

Försäljare

(06) 786 7261
050 436 7991
matias.laaksonen@hartman.fi

Lehtovaara Harri

Försäljare

(06) 786 7208
050 394 6529
harri.lehtovaara@hartman.fi

Molander Tony

Försäljare

(06) 786 7272
044 720 7230
tony.molander@hartman.fi

Sandvik Benita

Inredningsplanerare

(06) 786 7267
050 394 6530
benita.sandvik@hartman.fi

Uunila Matti

Försäljare

(06) 786 7256
050 394 6531
matti.uunila@hartman.fi
Hartman Hem

Autio Juha

Husförsäljare/Projektchef

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi

Industri

ProPartner

Haavisto Kaj

Företagsförsäljare

+35867867274
+358503946549
kaj.haavisto@hartman.fi

Nordling Michael

Företagsförsäljare

+35867867225
+358505261685
michael.nordling@hartman.fi

Riihimäki Dennis

ProPartner service


050 594 1494
dennis.riihimaki@hartman.fi

Samanen Jonnie

Regionförsäljningschef

(06) 786 7276
050 394 6548
jonnie.samanen@hartman.fi

Tapanainen Mika

Företagsförsäljare

(06) 786 7254
050 394 7382
mika.tapanainen@hartman.fi
Stålförsäljning

Holmqvist Ralf

Regionförsäljningschef

(06) 786 7295
050 546 9480
ralf.holmqvist@hartman.fi
Försäljning av industrifärger

Enlund Ralf

Företagsförsäljare

(06) 786 7257
050 543 6119
ralf.enlund@hartman.fi
Försäljning av städ- och hygienprodukter

Höglund Ulf

Företagsförsäljare

(06) 786 7255
050 344 1463
ulf.hoglund@hartman.fi
Lager

Laurila Tony

Lagerarbetare



Lund Jan

Lagerarbetare



Lundberg Tom

Lagerarbetare



Myrevik Johnny

Lagerarbetare



Östman Robin

Lagerarbetare



Sandström Jan-Erik

Lagerarbetare



Tarvainen Kristian

Logistikchef

(06) 786 7251
044 786 7251
kristian.tarvainen@hartman.fi

Tarvainen Mikael

Lagerarbetare



Stödfunktioner

Frilund Rita

Kontorist

(06) 786 7229

rita.frilund@hartman.fi

Peltola Marlen

Kassa-försäljare

(06) 786 7234

marlen.peltola@hartman.fi

Väisänen Marina

Kassa-försäljare

(06) 786 7234

marina.vaisanen@hartman.fi