Försäljningsledning och inköp

Framsida/Handelsplatser/Försäljningsledning och inköp
Försäljningsledning och inköp 2016-06-20T08:16:20+00:00

Försäljningsledning och inköp

Telefon: (06) 326 6111

Hämäläinen Raimo

Produktchef, Inköp

(06) 418 3225
050 548 6502
raimo.hamalainen@hartman.fi

Junkala Pekka

Produktchef, Inköp

(06) 827 1235
050 527 1670
pekka.junkala@hartman.fi

Kjäll Jani

Produktchef, Inköp

(06) 418 3258
050 394 6508
jani.kjall@hartman.fi

Korpela Hannu

Direktör, Hartman Hem

(06) 418 3231
050 465 8905
hannu.korpela@hartman.fi

Lokka Seppo

Försäljningschef, Hartman Wood, Träbaserade skivor och LVL

(03) 447 5160
+35850 598 7555
seppo.lokka@hartman.fi

Louhi Jaana

Reklamchef

(06) 326 6126
050 557 5303
jaana.louhi@hartman.fi

Okker Jan

Direktör, Inköp


+358400 821 779
jan.okker@hartman.fi

Sundholm Kaj-Thore

Direktör, Hartman Wood

(06) 326 6318
+358500 302 400
kaj.sundholm@hartman.fi

Toivo Mikael

Produktchef, Inköp

(06) 418 3255
050 312 1704
mikael.toivo@hartman.fi

Turpela Veijo

Direktör, Företags- och konsumenttjänst

(03) 447 5101
050 435 9171
veijo.turpela@hartman.fi

Vilponen Marko

Produktchef, Inköp

(03) 447 5108
050 394 7326
marko.vilponen@hartman.fi

Industri

Eerola Kurt

Produktchef, Inköp

(06) 326 6324
050 557 5364
kurt.eerola@hartman.fi

Forss Kaj

Försäljningsdirektör

(06) 326 6382
+35850 394 7307
kaj.forss@hartman.fi

Forss Tobias

Produktchef, stål

(06) 3266 394
050 470 1394
tobias.forss@hartman.fi

Kaivolahti Sami

Inköpare, Inköp

(09) 3154 4162
050 564 7280
sami.kaivolahti@hartman.fi