Esbo 2017-07-03T14:35:26+00:00

Esbo

Hartman – Esbo

Besöks- och postadress: Hartman Järn Ab, Juvamalmsvägen 15, 02970 Esbo

Telefonväxel: (09) 3154 4111
Fax: (09) 3154 4199

Öppethållningstider: må-fr 7-16

Så här hittar du till oss! Karta

Titta in eller ta kontakt – vi betjänar just Dig!

Bygg & Inredning 

Företagstjänst för proffs och återförsäljare inom byggbranschen

Haimakainen Jari

Företagsförsäljare

(09) 3154 4103
050 575 1651
jari.haimakainen@hartman.fi

Kippo Petri

Företagsförsäljare

(09) 3154 4119
050 5289 760
petri.kippo@hartman.fi

Klemetti Jan

Regionförsäljningschef

(09) 3154 4101
050 467 6556
jan.klemetti@hartman.fi

Laasala Sampo

Företagsförsäljare

(09) 3154 4106
050 365 3832
sampo.laasala@hartman.fi

Nikkanen Kari-Pekka

Företagsförsäljare

(09) 3154 4164
050 336 3095
kari-pekka.nikkanen@hartman.fi

Ojanen Teppo

Företagsörsäljare

(09) 3154 4112
050 365 3988
teppo.ojanen@hartman.fi

Paalanen Jussi

Företagsförsäljare

(09) 3154 4163
050 336 3097
jussi.paalanen@hartman.fi

Pöyhönen Ilari

Företagsförsäljare

(09) 3154 4114
050 414 5555
ilari.poyhonen@hartman.fi

Reinikainen Lauri

Nyckelkundchef

(09) 3154 4102
050 433 3989
lauri.reinikainen@hartman.fi

Riitta Kilpeläinen

Inredningsplanerare

(09) 3154 4109
050 443 3846
riitta.kilpelainen@hartman.fi
Hartman Wood

Kannusmäki Jouni

Företagsförsäljare, Träbaserade skivor och LVL

(09) 3154 4108
+35850 362 5137
jouni.kannusmaki@hartman.fi

Keskitalo Toni

Nyckelkundchef, Sågat virke

(09) 3154 4113
+35850 593 1583
toni.keskitalo@hartman.fi

Saloniemi Kari

Företagsförsäljare, sågat virke och träbaserade skivor

(09) 3154 4161
+35850 320 3065
kari.saloniemi@hartman.fi

Viitanen Tomi

Företagsförsäljare, Träbaserade skivor och LVL

(09) 3154 4144
+35840 553 4374
tomi.viitanen@hartman.fi

Industri 

ProPartner

Leino Jari

Regionförsäljningschef

(09) 3154 4141
050 433 4725
jari.leino@hartman.fi

Palmén Kai

Företagsförsäljare

(09) 315 44157
050 3256 559
kai.palmen@hartman.fi

Tuomisto Kari

Företagsförsäljare

(09) 315 44122
050 302 0764
kari.tuomisto@hartman.fi
Lager

Aaltonen Ari

Logistikchef

(09) 3154 4120
050 414 1646
ari.aaltonen@hartman.fi

Asikainen Timo

Lagerarbetare



Elomaa Petri

Lagerarbetare



Ermel Kerstin

Lagerarbetare



Hiidenvesi Harri

Lagerarbetare



Ikonen Toni

Lagerarbetare



Lehto Sami

Transportkoordinering

(09) 31 544 129
050 5148 032
sami.lehto@hartman.fi

Näräinen Heli

Lagerarbetare



Pynnönen Juha

Lagerarbetare



Vesseluha Kalmer

Lagerarbetare



Stödfunktioner

Aaltonen Johanna

Kontorist

(09) 3154 4121
050 317 2881
johanna.aaltonen@hartman.fi
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]