Yrityspalvelu

Etusivu/Palvelut/Yrityspalvelu
Yrityspalvelu 2017-12-20T13:29:08+00:00

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Palvelemme rakennusalan ammattilaisia, jälleenmyyjiä, rakennustuoteteollisuutta sekä julkista sektoria. Tarjoamme asiakkaillemme monipuolisen, laadukkaan ja alan vahvimpien brändien edustaman tuotevalikoiman. Myyjiemme osaaminen ja kokemus ovat vahvuutemme. Kun tähän vielä lisäämme asiakaslähtöiset konseptit ja palvelut, kilpailukykyiset hinnat sekä toimivan logistiikan, voimme taata asiakkaillemme hyvän ja luotettavan kumppanuuden. Varasto- ja jakeluverkostollamme voimme varmistaa tavaratoimitusten sujuvuuden. Jos haluat noutaa tilauksesi henkilökohtaisesti, keräilemme tuotteet valmiiksi ja ne ovat noudettavissa sovitusti haluamastasi kauppapaikasta.

Ota yhteyttä myyntihenkilöstöömme, niin kartoitetaan yhdessä yrityksesi tuote- ja palvelutarpeet sekä räätälöidään teille sopiva palvelukokonaisuus

Palveluita yritysasiakkaille:

Hartman sisustaa ja toimittaa
Sisustuskonseptimme tarjoaa sisustussuunnittelijamme laatiman asiakas-/kohdekohtaisesti räätälöidyn kokonaisuuden aina suunnittelusta toteutukseen.

Ammattilaisen verkkokauppa
tarjoaa mahdollisuuden tehdä verkkokaupastamme hankintoja vuorokauden ympäri. Verkkokaupassa asioiminen edellyttää voimassa olevaa asiakassuhdetta Hartmanin kanssa. Ota yhteyttä myyntihenkilöstöömme asiakastilin avaamiseksi yrityksellesi ja/tai käyttäjätunnuksen saamiseksi.

Laskut sähköisesti
Mahdollisuus vastaanottaa laskumme sähköisesti joko verkkolaskuna tai pdf-muotoisena laskuna sähköpostitse. Saadaksesi jatkossa laskumme sähköisesti, ota yhteyttä laskutus@hartman.fi tai yhteyshenkilöösi.

Myyntihenkilöstömme yhteystiedot löydät tämän sivun alaosasta sekä myös Kauppapaikkojen alta ja sivun yläkulmassa olevasta Henkilöhausta.

Vaasa –

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Haarala Juha-Pekka

Yritysmyyjä

(06) 326 6340
050 463 9162
juha-pekka.haarala@hartman.fi

Håkans Johan

Aluemyyntipäällikkö

(06) 326 6358
050 324 3401
johan.hakans@hartman.fi

Kaivolahti Tapio

Yritysmyyjä

(06) 326 6320
050 3277 056
tapio.kaivolahti@hartman.fi

Nabb Jani

Yritysmyyjä

(06) 326 6326
050 590 1878
jani.nabb@hartman.fi

Norrgård Björn

Yritysmyyjä

(06) 326 6322
050 356 8506
bjorn.norrgard@hartman.fi

Seinäjoki –

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Aatsinki Juha

Yritysmyyjä

(06) 418 3242
050 370 4121
juha.aatsinki@hartman.fi

Hiivanainen Keijo

Yritysmyyjä

+35864183220
+358469214961
keijo.hiivanainen@hartman.fi

Honkaniemi Jari

Aluemyyntipäällikö

(06) 418 3201
050 562 1798
jari.honkaniemi@hartman.fi

Murtoniemi Jorma

Yritysmyyjä

(06) 418 3227
050 597 4606
jorma.murtoniemi@hartman.fi

Niemi Tapani

Yritysmyyjä

(06) 418 3224
050 568 6446
tapani.niemi@hartman.fi

Pietarsaari –

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Engström Kim

Yritysmyyjä

(06) 786 7203
050 562 1793
kim.engstrom@hartman.fi

Hellman Guy

Aluemyyntipäällikkö

(06) 786 7209
050 545 8072
guy.hellman@hartman.fi

Skog Staffan

Yritysmyyjä

(06) 786 7247
050 394 6519
staffan.skog@hartman.fi

Kokkola –

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Hinkkanen Jari

Aluemyyntipäällikkö

(06) 827 1228
0500 931 635
jari.hinkkanen@hartman.fi

Lillkåla Patrick

Yritysmyyjä

(06) 827 1247
050 430 7917
patrick.lillkala@hartman.fi

Pyörre Seppo

Yritysmyyjä

(06) 827 1212
050 527 1665
seppo.pyorre@hartman.fi

Syrjälä Asko

Yritysmyyjä

(06) 8271 237
050 3400737
asko.syrjala@hartman.fi

Tampere –

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Ahokas Tommi

Yritysmyyjä

(03) 447 5122
050 394 7378
tommi.ahokas@hartman.fi

Hyytiäinen Erkka

Yritysmyyjä

(03) 447 5126
050 309 2306
erkka.hyytiainen@hartman.fi

Jalaskoski Mika

Yritysmyyjä

(03) 447 5104
050 438 9304
mika.jalaskoski@hartman.fi

Keronen Janne

Aluemyyntipäällikkö

(03) 447 5102
050 552 2740
janne.keronen@hartman.fi

Ketola Jyrki

Yritysmyyjä

(03) 447 5142
050 409 8199
jyrki.ketola@hartman.fi

Liukkonen Lari

Yritysmyyjä

(03) 447 5109
050 356 4485
lari.liukkonen@hartman.fi

Räty Olli-Pekka

Yritysmyyjä

(03) 447 5131
050 582 3665
olli-pekka.raty@hartman.fi

Sumanen Risto

Yritysmyyjä

(03) 447 5107
050 438 9307
risto.sumanen@hartman.fi

Vuorio Tiina

Yritysmyynti, sisustaminen

(03) 4475 134
050 4700 134
tiina.vuorio@hartman.fi

Espoo –

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Haimakainen Jari

Yritysmyyjä

(09) 3154 4103
050 575 1651
jari.haimakainen@hartman.fi

Kippo Petri

Yritysmyyjä

(09) 3154 4119
050 5289 760
petri.kippo@hartman.fi

Klemetti Jan

Aluemyyntipäällikkö

(09) 3154 4101
050 467 6556
jan.klemetti@hartman.fi

Laasala Sampo

Yritysmyyjä

(09) 3154 4106
050 365 3832
sampo.laasala@hartman.fi

Nikkanen Kari-Pekka

Yritysmyyjä

(09) 3154 4164
050 336 3095
kari-pekka.nikkanen@hartman.fi

Ojanen Teppo

Yritysmyyjä

(09) 3154 4112
050 365 3988
teppo.ojanen@hartman.fi

Paalanen Jussi

Yritysmyyjä

(09) 3154 4163
050 336 3097
jussi.paalanen@hartman.fi

Pöyhönen Ilari

Yritysmyyjä

(09) 3154 4114
050 414 5555
ilari.poyhonen@hartman.fi

Reinikainen Lauri

Avainasiakaspäällikkö

(09) 3154 4102
050 433 3989
lauri.reinikainen@hartman.fi

Riitta Kilpeläinen

Sisustussuunnittelija

(09) 3154 4109
050 443 3846
riitta.kilpelainen@hartman.fi

Linjajohto –

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Turpela Veijo

Johtaja, Yritys- ja kuluttajapalvelu

(03) 447 5101
050 435 9171
veijo.turpela@hartman.fi