Teräsmyynti

Etusivu/Palvelut/Teräsmyynti
Teräsmyynti 2018-02-19T10:06:04+00:00

Teräsmyynti

Tarjoamme teollisuudelle ja muille yrityksille laajan valikoiman korkealaatuisia metalli- ja terästuotteita. Asiantuntevat teräsmyyjämme neuvovat tuotteisiin liittyvissä kysymyksissä, etsivät sopivat ratkaisut erilaisiin tarpeisiin ja laskevat tarjouksia. Tilaukset toimitetaan nopeasti Härmässä sijaitsevasta teräsjakeluvarastostamme suoraan asiakkaan toimitusosoitteeseen ympäri maan tai noutona lähimmästä kauppapaikastamme. Takaamme, että arkipäivisin ennen klo 13 tehdyt tilaukset ehtivät seuraavan arkipäivän toimitukseen. Jakeluvarastossa on myös sahauspalvelua.

Teräsjakeluvarastomme valikoima käsittää noin 900 tuotetta seuraavissa tuoteryhmissä:

  • kuumat ja kylmävalssatut teräslevyt
  • rihlalevyt
  • kuumasinkityt teräslevyt
  • mustat ja suojamaalatut teräspalkit
  • kylmävalssatut teräsprofiilit L, U ja C
  • oviprofiilit
  • putkipalkit
  • combi-putket
  • ohutseinäputket
  • latta-, pyörö- ja kulmateräkset
  • ruostumattomat ja haponkestävät teräslevyt
  • ruostumattomat ja haponkestävät pyörö-, kulma- ja putkituotteet
  • alumiinilevyt ja -profiilit
  • ritilät ja askelmat

Teräsluettelostamme voit nähdä mitä tuotteita varastoimme.

Teräsluettelo 2018

Myyjiemme yhteystiedot löydät tämän sivun alaosasta sekä myös Kauppapaikkojen alta ja sivun yläkulmassa olevasta Henkilöhausta.

Vaasa –

Teräsmyynti

Kuivila Timo

Yritysmyyjä

(06) 3266 348
050 465 8898
timo.kuivila@hartman.fi

Laiho Tanja

Aluemyyntipäällikkö

(06) 326 6315
050 372 2409
tanja.laiho@hartman.fi

Seinäjoki –

Teräsmyynti

Hakala Jaakko

Aluemyyntipäällikkö

(06) 418 3219
050 548 6519
jaakko.hakala@hartman.fi

Marttila Hannu

Yritysmyyjä

(06) 418 3279
050 593 3309
hannu.marttila@hartman.fi

Pietarsaari –

Teräsmyynti

Holmqvist Ralf

Aluemyyntipäällikkö

(06) 786 7295
050 546 9480
ralf.holmqvist@hartman.fi

Kokkola –

Teräsmyynti

Brännström Matts

Aluemyyntipäällikkö

(06) 827 1209
050 553 7458
matts.brannstrom@hartman.fi

Neunstedt Henrik

Yritysmyyjä

(06) 827 1207
050 326 3869
henrik.neunstedt@hartman.fi

Tampere –

Teräsmyynti

Koskela Tomi

Yritysmyyjä

(03) 447 5168
050 420 5011
tomi.koskela@hartman.fi

Maatsalo Tuula

Aluemyyntipäällikkö

(03) 447 5128
050 373 9234
tuula.maatsalo@hartman.fi

Linjajohto –

Teräsmyynti

Forss Kaj

Myyntijohtaja

(06) 326 6382
+35850 394 7307
kaj.forss@hartman.fi