ProPartner – Teollisuustarvikkeet

Etusivu/Palvelut/ProPartner – Teollisuustarvikkeet
ProPartner – Teollisuustarvikkeet 2018-06-01T12:36:49+00:00
Industrial equipment check

 

ProPartner – Teollisuustarvikkeet

ProPartner on kustannussäästöihin ja tehokkuuteen tähtäävä yhteistyökonsepti yritysasiakkaille. Konsepti räätälöidään aina asiakaskohtaisesti parhaan toimintamallin saavuttamiseksi. ProPartnerin tarjoamia palveluita ovat mm. hyllytyspalvelu, HartStore-automaattiratkaisut tuotejakeluun ja varastointiin sekä ammattilaisten verkkokauppa.

Tuotetarjonta
Kattavan tuotevalikoimamme ansiosta pystymme toimittamaan useita eri tuoteryhmien tuotteita yhdellä toimituksella Vaasasta sijaitsevasta jakeluvarastostamme. Tarjoamiamme tuoteryhmiä ovat mm.:

  • Työkalut ja tarvikkeet
  • Nostolaitteet
  • Tikkaat ja telineet
  • Teräkset ja ritilät
  • Työturvallisuustuotteet
  • Puhtaanapitotuotteet
  • Hitsaustarvikkeet
  • Hiomatuotteet
  • Työkoneet
  • Letkut ja liittimet
  • Porat ja kierretyökalut
  • Laakerit
  • Paineilmatuotteet
  • Maalit, liimat ja teipit

Ota yhteyttä myyntihenkilöstöömme, niin räätälöidään yhdessä sinulle ja yrityksellesi sopivat palvelut ja toimintamallit. Yhteystiedot löydät tämän sivun alaosasta sekä myös Kauppapaikkojen alta ja sivun yläkulmassa olevasta Henkilöhausta.

Vaasa –

ProPartner

Maris Stefan

ProPartner palvelu

(06) 326 6308
050 465 8897
stefan.maris@hartman.fi

Palmén Jonas

Yritysmyyjä

(06) 326 6329
050 349 9801
jonas.palmen@hartman.fi

Sippola Harri

Aluemyyntipäällikkö

(06) 326 6365
050 357 0565
harri.sippola@hartman.fi

Tobias Utriainen

Yritysmyyjä

(06) 326 6356
050 352 6521
tobias.utriainen@hartman.fi

Seinäjoki –

ProPartner

Isoherranen Seppo

Yritysmyyjä

(06) 418 3281
050 328 8653
seppo.isoherranen@hartman.fi

Lehtinen Jorma

Aluemyyntipäällikkö

(06) 418 3261
0400 567 625
jorma.lehtinen@hartman.fi

Mäkinen Susanna

Yritysmyyjä

(06) 418 3209
050 523 1419
susanna.makinen@hartman.fi

Uusi-Rasi Jani

Yritysmyyjä

(06) 4183 226
050 4619 388
jani.uusi-rasi@hartman.fi

Pietarsaari –

ProPartner

Haavisto Kaj

Yritysmyyjä

(06) 786 7274
050 394 6549
kaj.haavisto@hartman.fi

Hagman Anton

Yritysmyyjä

(06) 7867 220
050 560 9204
anton.hagman@hartman.fi

Nordling Michael

Yritysmyyjä

(06) 786 7225
050 526 1685
michael.nordling@hartman.fi

Riihimäki Dennis

ProPartner palvelu


050 594 1494
dennis.riihimaki@hartman.fi

Samanen Jonnie

Aluemyyntipäällikkö

(06) 786 7276
050 394 6548
jonnie.samanen@hartman.fi

Kokkola –

ProPartner

Gran Thomas

Yritysmyyjä

(06) 827 1236
050 394 7340
thomas.gran@hartman.fi

Marttila Mikko

Aluemyyntipäällikkö

(06) 827 1208
050 394 6551
mikko.marttila@hartman.fi

Tampere –

ProPartner

Salminen Petri

Yritysmyyjä

(03) 447 5145
0400 588 280
petri.salminen@hartman.fi

Espoo –

ProPartner

Palmén Kai

Yritysmyyjä

(09) 315 44157
050 3256 559
kai.palmen@hartman.fi

Linjajohto –

ProPartner

Forss Kaj

Myyntijohtaja

(06) 326 6382
+35850 394 7307
kaj.forss@hartman.fi