Kuluttajapalvelu

Etusivu/Palvelut/Kuluttajapalvelu
Kuluttajapalvelu 2017-12-20T13:28:31+00:00

Kuluttajapalvelu rakentajille, remontoijille ja sisustajille

Kuluttajapalvelumme palvelee rakentajia, remontoija ja sisustajia Kokkolan, Pietarsaaren, Seinäjoen ja Vaasan kauppapaikoissamme. Monipuolisesta ja laadukkaasta valikoimastamme saat kaikki rakentamiseen, remontointiin ja sisustamiseen tarvittavat tarvikkeet ja ratkaisut. Ja tietysti hyvien neuvojen ja asiantuntevan palvelun kera.
Myymälöissämme kiinnitämme erityistä huomiota tuotteiden esillepanoon ja miljöiden rakentamiseen. Toisaalta siksi, että haluamme tarjota sinulle ideoita ja virikkeitä ja toisaalta siksi, että tuotteet olisivat helposti löydettävissä. Noutopihoillamme riittää tilaa niin pienille kuin isommillekin kulkuneuvoille, minkä vuoksi voit huoletta itse hakea myös järeät tarvikkeet, kuten puutavaraa, rakennuslevyjä, eristeitä jne.

Palveluita yksityisasiakkaille:

Hartman Sisustaa
Asiakkaanamme sinulla on mahdollisuus saada ilmainen pintamateriaali- ja värisuunnitelma kotiisi. Suunnittelukohteena voi olla yksittäinen tila esimerkiksi kylpyhuone tai koko talo. Ota yhteyttä lähimpään kauppapaikkaamme ja varaa aika sisustussuunnittelijaltamme.

Kotiinkuljetus
Jos et itse pysty kuljettamaan ostamiasi tavaroita, hoidamme kuljetuksen kotiisi nopeasti ja vaivattomasti.

Laskut sähköisesti
Ota e-lasku käyttöön verkkopankissasi tai pyydä saada laskusi pdf-muodossa suoraan sähhköpostiisi paperilaskun sijaan!

Myyntihenkilöstömme yhteystiedot löydät tämän sivun alaosasta sekä myös Kauppapaikkojen alta ja sivun yläkulmassa olevasta Henkilöhausta.
Huom! Espoon ja Tampereen kauppapaikoissamme meillä ei ole kuluttajapalvelua.

Vaasa –

Kuluttajapalvelu

Bonn Fredrik

Värimyyjä

(06) 326 6342
050 516 6744
fredrik.bonn@hartman.fi

Enroth Johnny

Myyjä

(06) 326 6399
050 308 3403
johnny.enroth@hartman.fi

Havina Kaisa

Myymäläesimies

(06) 326 6310
050 323 7548
kaisa.havina@hartman.fi

Korpi Johanna

Sisustusmyyjä

(06) 3266 375
050 470 1496
johanna.korpi@hartman.fi

Masar Ari

Myyjä

(06) 326 6355
050 465 3314
ari.masar@hartman.fi

Nyberg Anne

Myyjä

(06) 326 6327
050 394 7313
anne.fellman@hartman.fi

Rönn Henrik

Myyjä

(06) 3266 346
050 330 8748
henrik.ronn@hartman.fi

Suomela Kimmo

Myyjä


050 394 7329
kimmo.suomela@hartman.fi

Seinäjoki –

Kuluttajapalvelu

Pohjola Riitta-Liisa

Sisustusmyyjä/-suunnittelija

(06) 418 3283
050 342 2717
riitta-liisa.pohjola@hartman.fi

Aho-Mantila Vesa

Myyjä

(06) 418 3203
+35850 562 1767
vesa.aho-mantila@hartman.fi

Mäki-Välkkilä Sari

Myymäläesimies

(06) 418 3221
050 466 3982
sari.maki-valkkila@hartman.fi

Roponen Päivi

Kassa-myyjä

(06) 418 3256

paivi.roponen@hartman.fi

Suojanen Simo

Myyjä

(06) 418 3332
050 573 9421
simo.suojanen@hartman.fi

Tapanainen Petri

Värimyyjä

(06) 418 3241
050 5368 256
petri.tapanainen@hartman.fi

Tyynismaa Juha

Myyjä

(06) 418 3202
050 438 9311
juha.tyynismaa@hartman.fi

Pietarsaari –

Kuluttajapalvelu

Ekman Jori

Myymäläesimies

(06) 786 7215
050 312 1202
jori.ekman@hartman.fi

Granroth Fredrik

Värimyyjä

(06) 786 7249
050 544 3628
fredrik.granroth@hartman.fi

Joensuu Bjarne

Myyjä

(06) 7867 224
050 471 2561
bjarne.joensuu@hartman.fi

Laaksonen Matias

Myyjä

(06) 786 7261
050 436 7991
matias.laaksonen@hartman.fi

Lehtovaara Harri

Myyjä

(06) 786 7208
050 394 6529
harri.lehtovaara@hartman.fi

Molander Tony

Myyjä

(06) 786 7272
044 720 7230
tony.molander@hartman.fi

Sandvik Benita

Sisustussuunnittelija

(06) 786 7267
050 394 6530
benita.sandvik@hartman.fi

Uunila Matti

Myyjä

(06) 786 7256
050 394 6531
matti.uunila@hartman.fi

Kokkola –

Kuluttajapalvelu

Hinkkanen Jari

Myymäläesimies

(06) 827 1228
0500 931 635
jari.hinkkanen@hartman.fi

Johansson Sirpa

Sisustusmyyjä/-suunnittelija

(06) 827 1226
050 394 7321
sirpa.johansson@hartman.fi

Kinnari Jouni

Myyjä

(06) 827 1246
050 394 7377
jouni.kinnari@hartman.fi

Kukkola Ari

Myyjä


050 463 3502
ari.kukkola@hartman.fi

Lågland Rune

Värimyyjä

(06) 827 1215
050 436 7479
rune.lagland@hartman.fi

Myllymäki Kati

Sisustusmyyjä

(06) 8271 244
050 394 7384
kati.myllymaki@hartman.fi

Pirkola Juho

Värimyyjä

(06) 827 1206
050 394 6550
juho.pirkola@hartman.fi

Timlin Juhani

Myyjä

(06) 8271 233
050 394 7320
juhani.timlin@hartman.fi

Linjajohto –

Kuluttajapalvelu

Turpela Veijo

Johtaja, Yritys- ja kuluttajapalvelu

(03) 447 5101
050 435 9171
veijo.turpela@hartman.fi