Hartman Koti

Etusivu/Palvelut/Hartman Koti
Hartman Koti 2017-12-20T13:33:55+00:00

Hartman Koti -talopaketit

Hartman Koti auttaa toteuttamaan unelmiesi talon

Tänä vuonna jälleen yhä useampi rakentaja valitsee toimittajakseen Hartman Kodin. Suosiomme perustuu paikallisuuteen, vankkaan osaamiseen ja hyvään suunnitteluun. Pystymme joustavasti tarjoamaan kaikki rakentamisen palvelut saman katon alta. Hartman Koti on enemmän, kuin pelkkä talopaketti. Ostamalla Hartman Kodin, saat samalla koko rakentamisen kokonaisuuden aina perustuksista sisustukseen saakka.

Kodin tunnetta

Hartman Kodin talomallit on suunniteltu erilaisten perheiden tarpeisiin. Suunnittelumme toteuttaa tilamuutokset ja pystymme tarjoamaan kaikki palvelut myös omiin suunnitelmiinne. Tarvittaessa saat kauttamme myös yksilöllisen arkkitehtipalvelun. Hartman Kodin sisustuspaketit avaavat uusia näköaloja kodin sisustamiseen. Tärkeintä meille on, että koti on viihtyisä ja toimiva. Vasta Hartman Kodissa asuva tyytyväinen perhe tekee talosta Kodin.

Siirry Hartman Kodin omalle kotisivulle tästä www.hartmankoti.fi

Seinäjoki – Hartman Koti Center, Teollisuustie 9

Hartman Koti

Ala-Mattinen Jaakko

Projektipäällikkö

(06) 418 3262
050 416 6558
jaakko.ala-mattinen@hartman.fi

Hakala Hannu

Vanhempi suunnittelija, Rakennusarkkitehti

(06) 418 3404
050 366 4877
hannu.hakala@hartman.fi

Korpela Hannu

Johtaja

(06) 418 3231
050 465 8905
hannu.korpela@hartman.fi

Lahtinen Sami

Talosuunnittelija, Rakennusinsinööri (AMK)

(06) 418 3208
050 394 7364
sami.lahtinen@hartman.fi

Leino Kimmo

Suunnittelupäällikkö, Rakennusinsinööri (AMK)

(06) 418 3217
050 536 8287
kimmo.leino@hartman.fi

Mannila Mikko

Projektipäällikkö

(06) 418 3223
050 590 5820
mikko.mannila@hartman.fi

Romppanen Päivi

Sisustusvärisuunnittelija

(06) 418 3249
050 438 9303
paivi.romppanen@hartman.fi

Vaasa – Liisanlehto Vanha Vaasa

Hartman Koti

Autio Juha

Projektipäällikkö

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi

Tampere – Talomyynti, Lapintie 3 /Tuotanto ja sisustus, Uurastajankatu 3

Hartman Koti

Isohannu Matti

Projekti-insinööri

(03) 447 5150
050 3272 030
matti.isohannu@hartman.fi

Mäkitalo Mikko

Projektipäällikkö

(03) 447 5140
050 416 7818
mikko.makitalo@hartman.fi

Potter Sari

Sisustusvärisuunnittelija

+358 50 405 9366

sari.potter@hartman.fi

Espoo – Juvanmalmintie 15

Hartman Koti

Riitta Kilpeläinen

Sisustusvärisuunnittelija

(09) 3154 4109
050 443 3846
riitta.kilpelainen@hartman.fi

Pietarsaari – Pohjanlahdentie 40

Hartman Koti

Autio Juha

Talomyyjä/Projektipäällikkö

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi

Kokkola – Tervahovintie 9

Hartman Koti

Autio Juha

Projektipäällikkö

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi