Vaasa

Vaasa 2018-08-22T09:54:39+00:00

Vasa

Hartman – Vaasa

Käyntiosoite: Liisanlehdontie, 65380 Vaasa
Postiosoite: Hartman Rauta Oy, PL 53, 65101 Vaasa

Puhelinvaihde: (06) 326 6111
Fax: (06) 326 6399

Aukioloajat: ma-pe 7-17, la 9-14
(Tavaroiden vastaanotto 8-15)

Näin löydät meille! Kartta

Tule käymään tai ota yhteyttä – palvelemme juuri Sinua!

Rakentaminen & Sisustaminen

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Haarala Juha-Pekka

Yritysmyyjä

(06) 326 6340
050 463 9162
juha-pekka.haarala@hartman.fi

Håkans Johan

Aluemyyntipäällikkö

(06) 326 6358
050 324 3401
johan.hakans@hartman.fi

Kaivolahti Tapio

Yritysmyyjä

(06) 326 6320
050 3277 056
tapio.kaivolahti@hartman.fi

Nabb Jani

Yritysmyyjä

(06) 326 6326
050 590 1878
jani.nabb@hartman.fi

Norrgård Björn

Yritysmyyjä

(06) 326 6322
050 356 8506
bjorn.norrgard@hartman.fi
Kuluttajapalvelu

Bonn Fredrik

Värimyyjä

(06) 326 6342
050 516 6744
fredrik.bonn@hartman.fi

Enroth Johnny

Myyjä

(06) 326 6399
050 308 3403
johnny.enroth@hartman.fi

Havina Kaisa

Myymäläesimies

(06) 326 6310
050 323 7548
kaisa.havina@hartman.fi

Korpi Johanna

Sisustusmyyjä

(06) 3266 375
050 470 1496
johanna.korpi@hartman.fi

Masar Ari

Myyjä

(06) 326 6355
050 465 3314
ari.masar@hartman.fi

Nyberg Anne

Myyjä

(06) 326 6327
050 394 7313
anne.fellman@hartman.fi

Rönn Henrik

Myyjä

(06) 3266 346
050 330 8748
henrik.ronn@hartman.fi

Suomela Kimmo

Myyjä


050 394 7329
kimmo.suomela@hartman.fi
Hartman Koti

Autio Juha

Talomyyjä

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi

Häggblad Sören

Talosuunnittelija

(06) 326 6350
050 566 8597
soren.haggblad@hartman.fi

Pajaniemi Mikko

Talomyyjä


0400 317 548
mikko.pajaniemi@hartman.fi

Saloranta Jari

Talosuunnittelija

(06) 3266 349
050 523 5370
jari.saloranta@hartman.fi

Teollisuus

ProPartner

Maris Stefan

ProPartner palvelu

(06) 326 6308
050 465 8897
stefan.maris@hartman.fi

Palmén Jonas

Yritysmyyjä

(06) 326 6329
050 349 9801
jonas.palmen@hartman.fi

Sippola Harri

Aluemyyntipäällikkö

(06) 326 6365
050 357 0565
harri.sippola@hartman.fi

Tobias Utriainen

Yritysmyyjä

(06) 326 6356
050 352 6521
tobias.utriainen@hartman.fi
Teräsmyynti

Kuivila Timo

Yritysmyyjä

(06) 3266 348
050 465 8898
timo.kuivila@hartman.fi

Laiho Tanja

Yritysmyyjä

(06) 326 6315
050 372 2409
tanja.laiho@hartman.fi
Teollisuusmaalimyynti

Karjalainen Ari

Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa

(06) 326 6319
0400 500 889
ari.karjalainen@hartman.fi
Siivous- ja hygieniatuotemyynti

Karlström Johanna

Yritysmyyjä

(06) 326 6367
050 329 4127
johanna.karlstrom@hartman.fi

Rantala Pia

Yritysmyyjä

(06) 326 6307
050 394 7369
pia.rantala@hartman.fi
Varasto

Gädda Tage

Varastotyöntekijä



Hyytiäinen Jukka-Pekka

Varastotyöntekijä



Kallio Jyrki

Varastotyöntekijä



Laiho Christian

Varastotyöntekijä



Liljestrand Raimo

Varastotyöntekijä



Marros Nikolaos

Varastotyöntekijä



Öling Jimmy

Logistiikkapäällikkö

(06) 326 6305
050 394 7316
jimmy.oling@hartman.fi

Puska Mika

Varastotyöntekijä



Rahnasto Asko

Varastotyöntekijä



Rinne Timo

Varastotyöntekijä



Savola Jari

Varastotyöntekijä



Smedman Fredrik

Varastotyöntekijä



Tervonen Pekka

Varastotyöntekijä



Tukitoiminnot

Forss Tobias

Tuotepäällikkö, osto

(06) 3266 394
050 470 1394
tobias.forss@hartman.fi

Tuomi Asta

Kassa-myyjä

(06) 326 6306