Seinäjoki

Seinäjoki 2017-09-29T13:44:23+00:00

Seinäjoki

Hartman – Seinäjoki

Käyntiosoite: Teollisuustie 9, 60100 Seinäjoki
Postisosoite:  Hartman Rauta Oy, PL 353, 60101 Seinäjoki

Puhelinvaihde: (06) 418 3111
Fax: (06) 418 3211

Aukioloajat: ma-pe 7-17, la 9-14

Näin löydät meille! Kartta

Tule käymään tai ota yhteyttä – palvelemme juuri Sinua!

 

 

Rakentaminen & Sisustaminen

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Aatsinki Juha

Yritysmyyjä

(06) 418 3242
050 370 4121
juha.aatsinki@hartman.fi

Hiivanainen Keijo

Yritysmyyjä

+35864183220
+358469214961
keijo.hiivanainen@hartman.fi

Honkaniemi Jari

Aluemyyntipäällikö

(06) 418 3201
050 562 1798
jari.honkaniemi@hartman.fi

Murtoniemi Jorma

Yritysmyyjä

(06) 418 3227
050 597 4606
jorma.murtoniemi@hartman.fi

Niemi Tapani

Yritysmyyjä

(06) 418 3224
050 568 6446
tapani.niemi@hartman.fi
Hartman Wood

Kallio Keijo

Yritysmyyjä, Puupohjaiset levyt ja LVL

(06) 418 3269
+35850 380 0125
keijo.kallio@hartman.fi
Kuluttajapalvelu

Pohjola Riitta-Liisa

Sisustusmyyjä/-suunnittelija

(06) 418 3283
050 342 2717
riitta-liisa.pohjola@hartman.fi

Aho-Mantila Vesa

Myyjä

(06) 418 3203
+35850 562 1767
vesa.aho-mantila@hartman.fi

Mäki-Välkkilä Sari

Myymäläesimies

(06) 418 3221
050 466 3982
sari.maki-valkkila@hartman.fi

Roponen Päivi

Kassa-myyjä

(06) 418 3233

paivi.roponen@hartman.fi

Suojanen Simo

Myyjä

(06) 418 3332
050 573 9421
simo.suojanen@hartman.fi

Tapanainen Petri

Värimyyjä

(06) 418 3241
050 5368 256
petri.tapanainen@hartman.fi

Tyynismaa Juha

Myyjä

(06) 418 3202
050 438 9311
juha.tyynismaa@hartman.fi
Hartman Koti

Ala-Mattinen Jaakko

Projektipäällikkö

(06) 418 3262
050 416 6558
jaakko.ala-mattinen@hartman.fi

Hakala Hannu

Vanhempi suunnittelija, Rakennusarkkitehti

(06) 418 3404
050 366 4877
hannu.hakala@hartman.fi

Jaakkola Anssi

Myynti-insinööri


040 172 3779
anssi.jaakkola@hartman.fi

Korpela Hannu

Johtaja

(06) 418 3231
050 465 8905
hannu.korpela@hartman.fi

Kuusisto Nina

Talosuunnittelija, Rakennusinsinööri (AMK)

(06) 418 3215
(050) 394 6552
nina.kuusisto@hartman.fi

Lahtinen Sami

Talosuunnittelija, Rakennusinsinööri (AMK)

(06) 418 3208
050 394 7364
sami.lahtinen@hartman.fi

Leino Kimmo

Suunnittelupäällikkö, Rakennusinsinööri (AMK)

(06) 418 3217
050 536 8287
kimmo.leino@hartman.fi

Mannila Mikko

Projektipäällikkö

(06) 418 3223
050 590 5820
mikko.mannila@hartman.fi

Pajaniemi Mikko

Talomyyjä


0400 317 548
mikko.pajaniemi@hartman.fi

Romppanen Päivi

Sisustusvärisuunnittelija

(06) 418 3249
050 438 9303
paivi.romppanen@hartman.fi

Väliaho Tuomo

Tuotevastaava, Rakennusinsinööri


045 114 7860
tuomo.valiaho@hartman.fi

Teollisuus

ProPartner

Isoherranen Seppo

Yritysmyyjä

(06) 418 3281
050 328 8653
seppo.isoherranen@hartman.fi

Lehtinen Jorma

Aluemyyntipäällikkö

(06) 418 3261
0400 567 625
jorma.lehtinen@hartman.fi

Mäkinen Susanna

Yritysmyyjä

(06) 418 3209
050 523 1419
susanna.makinen@hartman.fi

Uusi-Rasi Jani

Yritysmyyjä

(06) 4183 226
050 4619 388
jani.uusi-rasi@hartman.fi
Teräsmyynti

Hakala Jaakko

Aluemyyntipäällikkö

(06) 418 3219
050 548 6519
jaakko.hakala@hartman.fi

Marttila Hannu

Yritysmyyjä

(06) 418 3279
050 593 3309
hannu.marttila@hartman.fi
Teollisuusmaalimyynti

Ojaluoma Unto

Yritysmyyjä

(06) 418 3245
050 548 6474
unto.ojaluoma@hartman.fi
Pintakäsittelylaitteiden myynti

Lehtinen Jorma

Yritysmyyjä, Metalliteollisuuden pintakäsittelylaitteet

(06) 418 3261
0400 567 625
jorma.lehtinen@hartman.fi
Siivous- ja hygieniatuotemyynti

Hartman Clean

Tilauskeskus

(06) 326 6307

clean@hartman.fi

Jaakkola Jaana

Yritysmyyjä

(06) 4183 275
050 470 2275
jaana.jaakkkola@hartman.fi

 

Varasto

Haapanen Antti

Varastotyöntekijä



Hilli Kimmo

Varastotyöntekijä



Keltamäki Marko

Varastotyöntekijä



Komulainen Henrik

Varastotyöntekijä



Lahti Tero

Varastotyöntekijä



Mäntymäki Jari

Varastotyöntekijä



Mäntymäki Jarmo

Varastotyöntekijä



Peltola Jarmo

Varastotyöntekijä



Toivo Rauno

Logistiikkapäällikkö

(06) 418 3236
050 349 4568
rauno.toivo@hartman.fi

Välimäki Juhani

Varastotyöntekijä