Pietarsaari

Etusivu/Kauppapaikat/Pietarsaari
Pietarsaari 2017-09-29T13:41:57+00:00

Pietarsaari

Hartman – Pietarsaari

Käyntiosoite: Pohjanlahdentie 40,  68600 Pietarsaari
Postiosoite: Hartman Rauta Oy, PL 143, 68601 Pietarsaari

Puhelinvaihde: (06) 786 7111
Fax: (06) 786 7299

Aukioloajat: ma-pe 7-17, la 9-14

Näin löydät meille! Kartta

Tule käymään tai ota yhteyttä – palvelemme juuri Sinua!

Rakentaminen & Sisustaminen

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Engström Kim

Yritysmyyjä

(06) 786 7203
050 562 1793
kim.engstrom@hartman.fi

Hellman Guy

Aluemyyntipäällikkö

(06) 786 7209
050 545 8072
guy.hellman@hartman.fi

Skog Staffan

Yritysmyyjä

(06) 786 7247
050 394 6519
staffan.skog@hartman.fi
Kuluttajapalvelu

Ekman Jori

Myymäläesimies

(06) 786 7215
050 312 1202
jori.ekman@hartman.fi

Granroth Fredrik

Värimyyjä

(06) 786 7249
050 544 3628
fredrik.granroth@hartman.fi

Hatt Jonas

Myyjä

(06) 786 7239
050 564 4569
jonas.hatt@hartman.fi

Laaksonen Matias

Myyjä

(06) 786 7261
050 436 7991
matias.laaksonen@hartman.fi

Lehtovaara Harri

Myyjä

(06) 786 7208
050 394 6529
harri.lehtovaara@hartman.fi

Molander Tony

Myyjä

(06) 786 7272
044 720 7230
tony.molander@hartman.fi

Sandvik Benita

Sisustussuunnittelija

(06) 786 7267
050 394 6530
benita.sandvik@hartman.fi

Uunila Matti

Myyjä

(06) 786 7256
050 394 6531
matti.uunila@hartman.fi
Hartman Koti

Autio Juha

Talomyyjä/Projektipäällikkö

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi

Teollisuus

ProPartner

Parkkinen Jan

Aluemyyntipäällikkö

(06) 786 7274
050 394 6549
jan.parkkinen@hartman.fi

Riihimäki Dennis

ProPartner palvelu


050 594 1494
dennis.riihimaki@hartman.fi

Samanen Jonnie

Yritysmyyjä

(06) 786 7276
050 394 6548
jonnie.samanen@hartman.fi

Tapanainen Mika

Yritysmyyjä

(06) 786 7254
050 394 7382
mika.tapanainen@hartman.fi
Teräsmyynti

Holmqvist Ralf

Aluemyyntipäällikkö

(06) 786 7295
050 546 9480
ralf.holmqvist@hartman.fi
Teollisuusmaalimyynti

Enlund Ralf

Yritysmyyjä

(06) 786 7257
050 543 6119
ralf.enlund@hartman.fi
Siivous- ja hygieniatuotemyynti

Höglund Ulf

Yritysmyyjä

(06) 786 7255
050 344 1463
ulf.hoglund@hartman.fi
Varasto

Laurila Tony

Varastotyöntekijä



Lund Jan

Varastotyöntekijä



Lundberg Tom

Varastotyöntekijä



Myrevik Johnny

Varastotyöntekijä



Östman Robin

Varastotyöntekijä



Sandström Jan-Erik

Varastotyöntekijä



Tarvainen Kristian

Logistiikkapäällikkö

(06) 786 7251
044 786 7251
kristian.tarvainen@hartman.fi

Tarvainen Mikael

Varastotyöntekijä



Tukitoiminnot

Frilund Rita

Konttoristi

(06) 786 7229

rita.frilund@hartman.fi

Peltola Marlen

Kassa

(06) 786 7234

marlen.peltola@hartman.fi

Väisänen Marina

Pääkassa

(06) 786 7234

marina.vaisanen@hartman.fi