Kokkola

Kokkola 2017-09-29T13:39:49+00:00

karleby

Hartman – Kokkola

Käyntiosoite: Tervahovintie 9, 67100 Kokkola
Postisoite: Hartman Rauta Oy, PL 543, 67701 Kokkola

Puhelinvaihde: (06) 827 1111
Fax: (06) 827 1249

Aukioloajat: ma-pe 7-17, la 9-14

Näin löydät meille! Kartta

Tule käymään tai ota yhteyttä – palvelemme juuri Sinua!

 

Rakentaminen & Sisustaminen

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Hinkkanen Jari

Aluemyyntipäällikkö

(06) 827 1228
0500 931 635
jari.hinkkanen@hartman.fi

Hujanen Ari

Yritysmyyjä

(06) 827 1219
050 347 4245
ari.hujanen@hartman.fi

Lillkåla Patrick

Yritysmyyjä

(06) 827 1247
050 430 7917
patrick.lillkala@hartman.fi

Pyörre Seppo

Yritysmyyjä

(06) 827 1212
050 527 1665
seppo.pyorre@hartman.fi
Hartman Wood

Jalaskoski Jari

Yritysmyyjä, Pohjois-Suomi, Ruotsi, Norja


+358400 896 874
jari.jalaskoski@hartman.fi

Lindholm Toni

Yritysmyyjä, Puutavara, Puupohjaiset levyt ja LVL

(06) 827 1254
+35850 417 1100
toni.lindholm@hartman.fi

Tuikka Kari

Yritysmyyjä, Puutavara

(06) 827 1252
+35850 375 3084
kari.tuikka@hartman.fi
Kuluttajapalvelu

Hinkkanen Jari

Myymäläesimies

(06) 827 1228
0500 931 635
jari.hinkkanen@hartman.fi

Johansson Sirpa

Sisustusmyyjä/-suunnittelija

(06) 827 1226
050 394 7321
sirpa.johansson@hartman.fi

Kinnari Jouni

Myyjä

(06) 827 1246
050 394 7377
jouni.kinnari@hartman.fi

Kukkola Ari

Myyjä


050 463 3502
ari.kukkola@hartman.fi

Lågland Rune

Värimyyjä

(06) 827 1215
050 436 7479
rune.lagland@hartman.fi

Myllymäki Kati

Sisustusmyyjä

(06) 8271 244
050 394 7384
kati.myllymaki@hartman.fi

Pirkola Juho

Värimyyjä

(06) 827 1206
050 394 6550
juho.pirkola@hartman.fi

Timlin Juhani

Myyjä

(06) 8271 233
050 394 7320
juhani.timlin@hartman.fi
Hartman Koti

Autio Juha

Projektipäällikkö

(06) 786 7259
0500 862 282
juha.autio@hartman.fi

Kari Pasi

Talomyyjä


050 302 1490
pasi.kari@hartman.fi

Teollisuus

ProPartner

Gran Thomas

Yritysmyyjä

(06) 827 1236
050 394 7340
thomas.gran@hartman.fi

Marttila Mikko

Aluemyyntipäällikkö

(06) 827 1208
050 394 6551
mikko.marttila@hartman.fi
Teräsmyynti

Brännström Matts

Aluemyyntipäällikkö

(06) 827 1209
050 553 7458
matts.brannstrom@hartman.fi

Neunstedt Henrik

Yritysmyyjä

(06) 827 1207
050 326 3869
henrik.neunstedt@hartman.fi
Teollisuusmaalimyynti

Enlund Ralf

Yritysmyyjä

(06) 786 7257
050 543 6119
ralf.enlund@hartman.fi
Siivous- ja hygieniatuotemyynti

Brännström Nina

Yritysmyyjä

(06) 827 1234
050 438 4608
nina.brannstrom@hartman.fi
Varasto

Kåla Marko

Logistiikkapäällikkö

(06) 827 1224
050 394 6554
marko.kala@hartman.fi

Luoto Kimmo

Varastotyöntekijä



Roiha Teemu

Varastotyöntekijä



Sjölind Jean

Varastotyöntekijä


050 436 7477
jean.sjolind@hartman.fi

Timlin Ville

Varastotyöntekijä



Valkama Risto

Varastotyöntekijä



Tukitoiminnot

Salonen Roosa

Pääkassa

(06) 827 1225

roosa.salonen@hartman.fi

Virkkala Eija

Konttoristi

(06) 827 1245

eija.virkkala@hartman.fi