Espoo

Espoo 2017-07-03T14:35:26+00:00

Espoo

Hartman – Espoo

Käynti- ja postiosoite: Hartman Rauta Oy, Juvanmalmintie 15, 02970 Espoo

Puhelinvaihde: (09) 3154 4111
Fax: (09) 3154 4199

Aukioloajat: ma-pe 7-16

Näin löydät meille! Kartta

Tule käymään tai ota yhteyttä – palvelemme juuri Sinua!

Rakentaminen & Sisustaminen 

Yrityspalvelu rakennusalan ammattilaisille ja jälleenmyyjille

Ek Jan

Yritysmyyjä

(09) 3154 4104
050 590 1264
jan.ek@hartman.fi

Haimakainen Jari

Yritysmyyjä

(09) 3154 4103
050 575 1651
jari.haimakainen@hartman.fi

Kippo Petri

Yritysmyyjä

(09) 3154 4119
050 5289 760
petri.kippo@hartman.fi

Klemetti Jan

Aluemyyntipäällikkö

(09) 3154 4101
050 467 6556
jan.klemetti@hartman.fi

Laasala Sampo

Yritysmyyjä

(09) 3154 4106
050 365 3832
sampo.laasala@hartman.fi

Nikkanen Kari-Pekka

Yritysmyyjä

(09) 3154 4164
050 336 3095
kari-pekka.nikkanen@hartman.fi

Ojanen Teppo

Yritysmyyjä

(09) 3154 4112
050 365 3988
teppo.ojanen@hartman.fi

Paalanen Jussi

Yritysmyyjä

(09) 3154 4163
050 336 3097
jussi.paalanen@hartman.fi

Pöyhönen Ilari

Yritysmyyjä

(09) 3154 4114
050 414 5555
ilari.poyhonen@hartman.fi

Reinikainen Lauri

Avainasiakaspäällikkö

(09) 3154 4102
050 433 3989
lauri.reinikainen@hartman.fi

Riitta Kilpeläinen

Sisustussuunnittelija

(09) 3154 4109
050 443 3846
riitta.kilpelainen@hartman.fi

Streng Juha

Yritysmyyjä

(09) 3154 4107
050 365 5454
juha.streng@hartman.fi
Hartman Koti

Pohjasmäki Kai

Talomyyjä


0400 736 306
kai.pohjasmaki@hartman.fi

Riitta Kilpeläinen

Sisustusvärisuunnittelija

(09) 3154 4109
050 443 3846
riitta.kilpelainen@hartman.fi
Hartman Wood

Kannusmäki Jouni

Yritysmyyjä, Puupohjaiset levyt ja LVL

(09) 3154 4108
+35850 362 5137
jouni.kannusmaki@hartman.fi

Keskitalo Toni

Avainasiakaspäällikkö, Sahatavarat

(09) 3154 4113
+35850 593 1583
toni.keskitalo@hartman.fi

Saloniemi Kari

Yritysmyyjä, sahatavarat ja puupohjaiset levyt

(09) 3154 4161
+35850 320 3065
kari.saloniemi@hartman.fi

Viitanen Tomi

Yritysmyyjä, Puupohjaiset levyt ja LVL

(09) 3154 4144
+35840 553 4374
tomi.viitanen@hartman.fi

Teollisuus 

ProPartner

Leino Jari

Aluemyyntipäällikkö

(09) 3154 4141
050 433 4725
jari.leino@hartman.fi

Palmén Kai

Yritysmyyjä

(09) 315 44157
050 3256 559
kai.palmen@hartman.fi

Tuomisto Kari

Yritysmyyjä

(09) 315 44122
050 302 0764
kari.tuomisto@hartman.fi
Varasto

Aaltonen Ari

Logistiikkapäällikkö

(09) 3154 4120
050 414 1646
ari.aaltonen@hartman.fi

Asikainen Timo

Varastotyöntekijä



Elomaa Petri

Varastotyöntekijä



Ermel Kerstin

Varastotyöntekijä



Hiidenvesi Harri

Varastotyöntekijä



Ikonen Toni

Varastotyöntekijä



Lehto Sami

Ajojärjestelyt

(09) 31 544 129
050 5148 032
sami.lehto@hartman.fi

Näräinen Heli

Varastotyöntekijä



Tukitoiminnot

Aaltonen Johanna

Konttoristi

(09) 3154 4121
050 317 2881
johanna.aaltonen@hartman.fi